Eskil (18) fra Stavanger gikk på catwalk for luksusmerket Burberry

18–åringen viste seg fram under London Fashion Week sammen med flere verdenskjente modeller.

Publisert:
Eskil Rangnes fra Stavanger, som debuterte for Burberry under London Fashion Week.

På søndag hadde Eskil Rangnes sin store debut som modell på catwalk for Burberry under London Fashion Week.

Der gikk han sammen med kjente modeller som Gigi Hadid og Irina Shayk.

– Så takknemlig for teamet som gjorde dette mulig, skriver Rangnes på Instagram.

Byas har forsøkt å komme i kontakt med Ragnes, men har dessverre ikke lykkes.

Da Ragnes startet å poste bilder på Instagram som 15 -åring, hadde han ikke sett for seg at det skulle føre til modellkarriere.

Modellagent Alexander Norheim, som jobber for Team Models, så et stort potensial i Ragnes, ifølge MinMote.

– Potensialet hans ligger i at han er en klassisk ung mann med en sterk look og ikke minst en bra og profesjonell personlighet og attitude, sier Norheim til nettstedet.

Videre sier han til MinMote at det er en tøff bransje, men å ha Burberry på CV-en vil styrke fremtiden hans som modell.

Det klassiske Burberry-designet.

Plaggene som ble vist fram under moteuka besto blant annet av en blanding mellom nytt og tradisjonelt design.

Blant annet ble den klassiske trenchcoaten vist fram igjen.

Det var den italienske motedesigneren Riccardo Tisci som hadde ansvaret for Burberry under moteshowet. Framvisningen beskrives som en miks mellom skreddersøm og street wear.

MER FRA BYAS:

LES MER:

Utested klager på skjenkevedtak: – Vi føler oss mobbet

LES MER:

– Tenk så sykt hvis Prikkedöden solgte ut Folken?

LES MER:

Petter (16) har opptil 70.000 følgere på Snapchat, men snapper ikke med venner

LES MER:

Hadde du bestått teorien? Ta quizen her!

Publisert:

Susanne (29) fra Stavanger satser på designdrømmen: – Jeg tenkte at nå må jeg bare gjøre det

I januar lanserer Susanne Sandgren (29) sitt eget klesmerke. Samme måned skal kleskolleksjonen stilles ut på Nordens største mote-event.

Publisert: