Slutt for «Raised by Wolves»
Det ble bare to sesonger for det Ridley Scott-produserte science fiction-eventyret «Raised by Wolves».
- NTB
Serien, som kretser rundt de to androidene Mother og Father, som fostrer opp menneskebarn, fikk premiere i desember 2020.
Seriens fans får dermed ikke se hvordan fortellingen er tenkt avsluttet. HBO Max bekrefter beskjeden til Variety, men går ikke inn på bakgrunnen for beslutningen.
Ifølge bransjebladet virker årsaken å ha sammenheng med sammenslåingen mellom HBOs moderselskap Warner Media – og Discovery.
I serien har vi fått bli med til planeten Kepler-22b, etter at jorden er blitt ødelagt i kjølvannet av en religiøs krig. I rollene har vi sett Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Travis Fimmel, Niamh Algar og Matias Varela.
Ny «gratis» strømmetjeneste lansert i Norge
TV-seriegodbitene i vente i andre halvdel av sommeren
Mormonerdrap, drømmeguder og tidsreiser er noen av komponentene i de mest lovende seriene i andre halvdel av sommeren. Her er fem tips.
Relaterte artikler
- KULTUR«Stranger Things» får spin-off1 ÅR SIDEN
- KULTURDet blir en fjerde sesong av «The Boys»1 ÅR SIDEN
- KULTURSesong 4 rundt hjørnet: «En strålende tilbakekomst»1 ÅR SIDEN
- KULTURSetter ny amerikansk strømmerekord1 ÅR SIDEN
- KULTURSommerens strømmehit: – Jeg tror at dette kommer nærmest sannheten1 ÅR SIDEN
- KULTURSlutt for HBO-serie etter to sesonger1 ÅR SIDEN